Zahrada

Jak jsem si to zase jednou pěkně zavařila.

17. března 2012 v 9:40 | Annika~
Ve čtvrtek mi byla ve škole strašná zima, dokonce jsem se musela balit do Astřiny mikiny, jak jsem mrzla. Jako každý den. Nesnáším ten pocit, když sedím na hodině a necítím prsty na rukou a když na ně pohlédnu, mám úplně modré klouby. To je první věc, proč jsem si "to pěkně zavařila". Druhá věc je to, že včera u nás v městě velikém konečně začalo aspoň prozatím jaro...

Nastal čas zvednout zadek.

10. března 2012 v 9:47 | Annika~
Mám opravdu spoustu koníčků - ráda čtu, hraju počítačové hry, sleduji anime, píšu, korálkuji, poslouchám hudbu, zpívám, kreslím a dělám hromadu dalších věci. Všechny tyto koníčky však mají jeden společný rys. Člověk se při nich vůbec nehýbe. Můj jediný pohybový koníček je procházení se, ale většinou nechodím nijak rychle, protože si u toho pořádně prohlížím okolí a přemýšlím. A tak většinu času trávím zapadlá někde doma a vůbec se nehýbu. A to je chyba.

Páteční chytání dojmů

17. února 2012 v 18:21 | Annika~
Už dlouho jsem nevytáhla paty z bytu za jiným účelem než za nákupem nebo japonštinou. A proto jsem se dnes konečně dokopala k procházce původně za účelem pohybu.

První jarní myšlenka

29. ledna 2012 v 13:23 | Annika~
Dnes jsem si ráno vykračovala z nákupu a poslouchala hudbu. Přes rameno jedna plátěná taška, v pravé ruce druhá igelitová. A takhle jsem si normálně šla a šla, až najednou j-rock v mých sluchátkách přehlušil zvuk, který už jsem dlouho neslyšela a který mi udělal strašnou radost.

Emoce!

18. ledna 2012 v 21:03 | Annika~
Jsem člověk velice citlivý, ale v tomto směru do značné míry introvertní a dennodenně zažívám velké množství silných pocitů, které nechávám uvnitř sebe a na povrch nechávám vyjít jenom jejich drobnou část. Jen málokdy se stane, že mé city jdou naplno ven se vším všudy.

Konečně se Annika dočkala...

13. ledna 2012 v 18:48 | Annika~
...sněhu! Tak dlouho jsem se těšila až konečně nachumelí! Na Vánoce mi mé přání nevyšlo, nespadla ani vločka. Na narozeniny se mi také nesplnilo. Ale teď je sníh tu! Jen hlavně ať vydrží!

Farewell, 2011!

31. prosince 2011 v 9:14 | Annika~
Dnes je poslední den v tomto roce a rozhodla jsem se zrekapitulovat si, co se mi krásného přihodilo, co vše jsem dokázala, co vše jsem pokazila a podobně. A že toho nebude málo!

Procházka po Stromovce

28. prosince 2011 v 9:11 | Annika~
Včera jsem se rozhodla, že po dlouhé době bych mohla vytáhnout paty z domu a jít se pořádně projít. Cítila jsem, že sedět doma u počítače nebo u knihy a ládovat se vosími úly není asi úplně to pravé ořechové. No, a tak jsem tedy šla.

Odpolední snění

13. listopadu 2011 v 17:25 | Annika~
Dneska jsem opět vyrazila ven. Původní cíl byl jeden obchod v centru města, kam jsem se chtěla podívat za účelem koupě falešné ofiny ke cosplayi Misy Amane z Death Note. Nakonec z toho ale vznikla pěkná pomalá procházka a v hlavě mi vyvstanuly spousty rozličných myšlenek, nad kterými jsem mohla uvažovat, což dělám velice ráda.

O mobilních telefonech

1. listopadu 2011 v 10:42 | Annika~
Dneska ráno jsem se probudila a nechtělo se mi vstát. Začala jsem přemýšlet o všech možných věcech a ve svém zarputilém uvažování jsem se dostala až k v nadpisu zmíněnému tématu. Vůbec se v nich nevyznám, protože jsem nikdy žádný neměla ani nemám. Ale proč ho vlastně nemám, řekla jsem si.
 
 

Reklama


Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet