Zahrada

Jen pár slov a akordů

30. října 2012 v 17:36 | Annika~
Úterý je dlouho očekávaný den. Vyjímečný den. Takhle už jsem myslím jednou článek začala. Protože dnešní úterý nebylo výjimkou.

Trošku předčasný první sníh

27. října 2012 v 16:02 | Annika~
Dnes jsem se během vaření čaje koukala z kuchyňského okna a co nevidím - začalo snažit. Řekla jsem si: "To nevydrží, to roztaje dříve, než se to vůbec dotkne země." Ale z jakéhosi důvodu se ten sníh pořád drží. Mám z toho velmi smíšené pocity.

Tři přání do zvířecí říše

17. října 2012 v 17:51 | Annika~
"Tři přání, co bychom věnovali svému zvířecímu příteli (může existovat i v krajině fantazie)." Tak zní zadání třetího dne projektu Šeříkové víly. Hurá na to! :-)

Čtyři přání pro ostatní

30. září 2012 v 18:16 | Annika~
Dneska mám špatný den. Trápí mě bolesti břicha a všechno se mi hroutí pod rukama. Proto nastal čas na dvě věci: za a) překopat design (ze tří důvodů: už ho tu mám poměrně dlouho, miluju Vincenta van Gogha, a za dva týdny bude jednoleté výročí blogu) a za b) pustit se do druhé části projektu Šeříkové víly :-)

Dopis Zemi, aneb Pět přání

20. září 2012 v 17:33 | Annika~
Ano, opravdu mám ráda řetězáky a projekty. Jak jistě již všichni, co kdy čirou náhodou do tohoto malého kousku internetové půdy zavítali, dobře ví. Ve voňavé zemi Šeříkové víly jsem narazila na další záležitost, co mě zaujala a do které jsem se rozhodla jít. Doufám, že si s tím nějak rozumně poradím. Jde o "pět přání naší planetě Zemi, Přírodě a celkovému zlepšení našeho života." A ještě jedna věc; omlouvám se za špatnou čitelnost, nějak mi nefunguje formátování textu :-/

Kdybych byla čímkoliv

10. září 2012 v 15:40 | Annika~
Psát řetězáky mě baví, jelikož jsem v tomhle směru velmi sebestředná. Ráda píšu o sobě, protože se nejlíp znám. A proto jsem se rozhodla zase jednou zapojit do jednoho velmi pěkného řetězáku, který jsem viděla již na mnoha blozích a nevím proto, kde začal.

Depresivní koncoprázdninový blábol

1. září 2012 v 12:14 | Annika~
Tak máme prvního září. Co více říct. Snad jen... ach jo. Tento školní rok mě bude čekat velká spousta práce.

"Birds are flying over Europe's skies, tell me please why can't I?"

25. července 2012 v 17:25 | Annika~
Tak zní část refrénu jedné písničky od mého milovaného Alexandra. Dneska je u nás zase hnusné počasí. Nebe je šedé a člověk by vůbec raději nevytáhl paty z domu. Ale i přes to všechno mě přepadla letní nálada. Přesněji řečeno, přepadla mě už před pár dny, ale vytrvale se mě drží.

Dokud se lidé usmívají...

22. května 2012 v 10:37 | Annika~
Právě teď poprvé v životě používám internet v naší místní knihovně. Je tu divná klávesnice, neumím na ní psát háčky, takže v tomto článku budou pravděpodobně chyby. Původně jsem ani neplánovala jít na internet, chtěla jsem pouze vrátit sestřiny knihy a podívat se jí po jednom spisovateli. Nakonec mě ale cosi donutilo sednout sem a datlovat.

Čajová párty čtyř mrtvých žen

10. května 2012 v 10:01 | Annika~
Dala bych si čaj. Nějaký zelený. Nejlépe s mátou. Ach, jak já mám na něj chuť! Škoda, že už je tak pozdě. (Právě teď je u mně večer a já článek pouze nastavuji na dopoledne dne zítřejšího.) Teď už si jej uvařit nemohu. A nebo, že by přece?...
 
 

Reklama


Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet