Kouzelná knihovnička

Kouzelná knihovnička no.5

22. května 2014 v 17:00 | Annika~
Loni mi v této roční době nepřibylo do knihovničky nic. Je to naprosto logické. Narozeniny mám nedlouho po Vánocích a svátek vprostřed léta, tudíž nikdo nemá důvod mi dávat knižní dárky a já rovněž nemám záminku, proč chodit do knihkupectví či antikvariátů. Letos je to však celé nějaké jiné. Má knihovnička, polepená obrázky Anne Stokes a obsypaná hračkami z dětství, zaznamenala poměrně velké změny ve svém obsahu.

Kouzelná knihovnička no.4

2. ledna 2014 v 17:56 | Annika~
Od časů, co jsem psala poslední díl tohoto projektu z blogu Knižní nekonečno, už uplynul zhruba rok. Od oné doby mi do knihovničky dlouho, předlouho nepřibyly žádné knížky - nebo spíše, začaly přibývat až na podzim. Tak tedy píši až teď, na konci roku 2013. (Článek byl sestaven 30.12.)

Kéž nový rok přinese hodně nových knížek! :-)

Kouzelná knihovnička no.3

16. ledna 2013 v 17:37 | Annika~
Tak zase jednou jsem se rozhodla přidat příspěvek do projektu Abyss z Knižního nekonečna. Naposledy jsem přispěla někdy v létě, od té doby se můj počet knížek zase o něco rozšířil, i když ne nijak extrémně o mnoho. Stejně tak proběhlo pár změn v rozložení mých knížek, pořád průběžně měním jejich uspořádání.

Pro srovnání: zde se nachází můj předchozí srpnový a zde můj první, březnový díl projektu.

A ještě něco: tento článek již dělám na třetí pokus, jelikož hned po nafocení prvního i druhého mi do knihovničky nečekaně přibyl nový přírůstek :-D

Kouzelná knihovnička no.2

23. srpna 2012 v 15:48 | Annika~
Po téměř půl roku jsem se rozhodla oprášit tento projekt, do nějž jsem se zapojila na blogu Abyss. Moc výrazné změny od března to nebudou. Ale to nevadí :-)

Kouzelná knihovnička

25. března 2012 v 6:55 | Annika~
Tak jsem se rozhodla připojit se do tohoto projektu na blogu Abyss. Fotografie a mé příkecky viz pod perexem :-)
 
 

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet