Knižní zpověď

Knižní zpověď, díl VIII.

7. března 2014 v 16:58 | Annika~
Rozhodla jsem se přeskočit sedmý díl tohoto projektu, jelikož otázky mi připadaly poněkud... slabší. Nutily mě se hodně opakovat v odpovědích, případně odpovídat stupidním způsobem. Nemám to srdce něco takového u sebe zveřejňovat, kór když to bude viset na titulce v boxu AK. A proto jsem se rozhodla přeskočit k osmému, nejspíše poslednímu dílu, ve kterém se autorka táže na detaily života pisálkovského.

Knižní zpověď, díl VI.

18. prosince 2013 v 22:00 | Annika~
S ničím by se nemělo spěchat. Dle této větičky se řídím již dlouhá léta. Proto také vždycky u jídla dojídám jako poslední a ráno se připravuji do školy tak pomalu, že ve finále svou zásadu stejně poruším a z domu vypeláším jako neřízená střela, abych trapně nedorazila pozdě na vyučování. U všech možných projektů, výzev a jiných věcí se jí však řídím dokonale. Pomaloučku, polehoučku, hlavně žádný stres...
Toto je šestý díl Knižní zpovědi asi z osmi. Začala jsem v dubnu. S trochou štěstí příští duben dodělám poslední díl :-)

Knižní zpověď, díl V.

9. listopadu 2013 v 11:54 | Annika
Na tento projekt jsem v poslední době neměla moc čas kvůli hromadám blogových restů z léta a počátku podzimu. Teď už jsem však všechno dohnala, tak mi nic nebrání v pokračování. Pátý díl se jmenuje Knihy po smrti a otázky vypadají docela... vtipně :-D Tak směle do toho!
Autorkou projektu je Fanta Light. Odkaz na její blog a tento projekt najdete vpravo v menu pod příslušnou ikonkou.

Knižní zpověď, díl IV.

14. srpna 2013 v 15:51 | Annika~
Nastal čas po sto letech pokročit v projektu Knižní zpověď. Tentokrát je tématem Film vs. kniha. Mimochodem, tento článek je přednastavený. Touhle dobou těžko říct, co dělám - možná běhám někde po horách, možná se koupu, jisté je, že přebývám na Slovensku.

Knižní zpověď, díl III.

31. května 2013 v 10:43 | Annika~
Teď, když mám po maturitě, mohu si dopřát menší odpočinek, než se budu muset začít připravovat na zkoušky na vysokou školu. Proto jsem se rozhodla pustit do další, třetí části tohoto projektu blogerky Fanty. Jmenuje se Knižní nej. A to mi připomnělo: od příštího týdne se nejspíše pustím do dalšího projektu, a to do (Ne)malých radostí, o kterých jsem uvažovala již hodně dlouho, ale nakonec jsem si řekla, že lepší bude, když začnu až po maturitě.

Knižní zpověď, díl II.

20. dubna 2013 v 7:56 | Annika~
Nastal čas vyplnit druhou částa projektu blogerky Fanty. Tento díl se jmenuje Knihkupectví a knihovna. Což mi připomíná, jak dlouho už jsem si nekoupila novou knížku, ach jo...

Knižní zpověď, díl I.

14. dubna 2013 v 8:37 | Annika~
Neodolala jsem. Už dlouho jsem nevyplňovala nějaký dotazník a nevěnovala se nějakému dlouhodobějšímu projektu. Jinak to nešlo. Po asi půlročním odolávání jsem se musela zapojit taky. A do čehože to? Do projektu Knižní zpověď na blogu blogerky Fanty. Je to vlastně jakási série otázek spojených s knihami a četbou.

 
 

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet