Klenotnice

Přepracovaná taška

4. února 2012 v 11:34 | Annika~
Asi ve čtvrté třídě jsem dostala od sestřenek khaki kabelku s Minnie, nebo jak se ta myš jmenuje. Byla to moje první kabelka v životě. Nosila jsem ji strašně dlouho. V průběhu let jsem na ni napráskala spousty placek, že už nakonec Minnie vůbec nebyla vidět. Teď v septimě jsem ovšem usoudila, že už mi ona kabelka přijde moc malá a tak jsem si k Vánocům koupila novou a většinu placek přestěhovala právě na ni. Bylo mi však líto tu starou tašku vyhazovat. Na druhou stranu se mi ale nechtělo po městě chodit s Minnie (hlavní účel placek byl tu myš zakrýt), tak jsem vzala starou černou sukni, jehelníček od kmotřičky, nit a sbírku korálků a dala se do přepracovávání.

Černo-červeno-stříbrný náhrdelník

17. ledna 2012 v 11:27 | Annika~
Tento náhrdelník jsem si navlékla již pár týdnů zpátky a až teď jsem se konečně dokopala jej zveřejnit.

Podivná výstřednost, kterou jsem nazvala jako "brož"

2. ledna 2012 v 17:29 | Annika~
Silvestra jsem letos chtěla strávit s korálky s tím, že si vytvořím náhrdelník. Nakonec jsem ale vyrobila brož. Byl to takový drobný trošku ujetý experiment, ale nakonec jsem s výsledkem spokojená.

Sesterská sada náušnic

30. prosince 2011 v 16:54 | Annika~
Jedny z nejméně pracných náušnic, co jsem zatím dělala. Byly vytvořeny pro mé 2 sestřenky jako drobnůstka k Vánocům.

Náušnice + náramek "Spirálka"

24. prosince 2011 v 9:35 | Annika~
Můj třetí a snad nejpovedenější korálkový výtvor pro Astru, se kterým také bylo nejméně práce, protože jsem si včas pořídila lepší drátky a nemusela jsem proto náušnice kompletně předělávat.

Tyrkysové náušnice + náramek

23. prosince 2011 v 16:17 | Annika~
Tuto malou sadu jsem vyrobila pro Lilii jako dárek k Vánocům :-)

Růžové náušnice + náramek

23. prosince 2011 v 8:45 | Annika~
Na těchto náušnicích jsem zkoušela mnoho experimentů, které se semotamo vydařily, ale často skončily tím, že jsem celý výsledek musela přepracovat. Byly celkově asi nejpracnější.

Můj nový zabiják nudy

20. prosince 2011 v 18:40 | Annika~
Před cca dvěma týdny mě poprvé napadlo vyrobit nějaký šperk. Konkrétně náušnice jako dárek pro kamarádky. Každé jsem chtěla udělat jedny. Šla jsem tedy do krámku, kde prodávají korálky a jiné potřeby pro výrobu šperků, jako třeba náušnicové háčky, drátky, šňůrky, gumičky a jiné věci, o kterých jsem neměla ani potuchy, že je někde mohu sehnat...
 
 

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet