Hudební koutek

Teplý jarní večer s houslemi a klavírem

28. dubna 2012 v 12:48 | Annika~
Všude okolo mně je to teď samé drama. Masožravčina zraněná noha, včera v noci vyvrcholené napětí mezi Tulipánem a mnou + Pivoňkou + Astrou, vyhořelá zásuvka v obýváku, mohutné stěhovaní knih v obývacím pokoji, šok z ukradeného půjčeného auta, které vlastně ukradené nebylo a podobně. Ale v tom všem bahně svítí jedno drobné světélko, jeden drobný, ale cenný poklad. Včerejší absoloventský koncert mé kamarádky Lilie a ještě jedné klavíristky.

Jak ptactvo přivítalo jaro v Rudolfinu

16. dubna 2012 v 17:56 | Annika~
Pokud se zde najde nějaká bytost, která četla posledních pár mých článků z rubriky Komnata, jistě si, pokud četla pozorně, všimla, že tam pořád vyšiluju s jakýmsi záhadným výročním koncertem mého sboru. No, a ten koncert byl tedy včera...

Po roce opět u vojáků

11. dubna 2012 v 17:06 | Annika~
Včera, zatímco obrovská množství studentů zavzdychala nad tím, že musí zase zapadnout do svých prašivých ústavů, já jsem v klidu mohla vstát kdy jsem chtěla a po celý den jsem zůstala školou nepoznamenaná. Šla jsem totiž na koncert. A ne jen tak ledajaký!

"Why live a life, that's painted with pity and sadness and strife..."

18. března 2012 v 9:01 | Annika~
Včera večer jsem se jakýmsi záhadným způsobem vykřesala z ohavného krkobolu a mohla bez obav vyrazit za kulturou. Po dlouhé době jsem se navlékla do červených punčocháčů s růžemi, široké černé nadýchané sukně ke kolenům, černého trička s upírkou a s dlouhými širokými rukávy, kolem krku jsem si pověsila krásný náhrdelník, který jsem dostala od Astry k Vánocům, učesala si dva pochybné copy, které jsem stočila do smyček, do hlavy si zarazila čelenku s květem a hlavně se dost podivným způsobem namalovala. Čili pokud jste někdo byl včera večer na Emilii Autumn a potkal jste tam takto vypadající osamělé stvoření, měli jste tu čest mě vidět osobně.

Adventní koncert a další veselé příhody

10. prosince 2011 v 11:18 | Annika~
Poslední dobou jsou všechny mé dny stejné - pořád jen učení - sbor - Touhou - četba - vánoční dárky - Touhou - Sims 3 - učení - Touhou - sbor - a tak bych mohla pokračovat pořád dokolečka. Ale včerejší den se naprosto vymkl každodenní prosincové šedi, za což jsem hrozně vděčná. Bylo to jako vysvobození z toho věčného koloběhu pořád stejných věcí.

V katedrále

2. prosince 2011 v 19:42 | Annika~
Už strašně dlouho jsem nebyla v katedrále sv. Víta. Byla jsem v ní pouze jednou před iks lety a bylo mi špatně - když jsem se vrátila domů, lehla jsem ihned do postele s horečkou. Proto jsem si už ani nepamatovala, jak to tam vypadá. Dneska ovšem jsem se tam znovu po letech podívala. A co víc, já jsem si tam zazpívala!
 
 

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet