Už rok tady šířím svoji zelenobílou auru

15. října 2012 v 15:06 | Annika~ |  Kancelář vladařky
Před rokem dne 15. října přibližně v těchto hodinách, jsem se definitivně rozhodla, že své místo na vykecávání, kterým původně byl "Starblog" na stránce stardoll.com, definitivně přesunu jinam, kde budu mít větši prostor pro své myšlenky, a kde mi systém nebude hledat vulgarismy ve slovech, kde žádné nejsou. Šla jsem tedy na blog.cz a založila si v pořádí svůj už třetí blog.


Můj blog číslo jedna jsem založila kdysi hodně dávno. Nenapsala jsem však na něj ani jediný článek, jen jsem si jej prostě udělala a nechala ladem. Blog číslo dvě jsem založila někdy zhruba v kvintě. Chtěla jsem na něj psát své postřehy ze světa The Sims 3, ale hned po pár dnech jsem jej zrušila. Nebavilo mě to. Říkala jsem si, jaké je to blogování nuda.
A hle, nakonec jsem vytvořila i tento blog. Hrozně dlouho jsem přemýšlela nad názvem. Původně to vůbec nemělo být KBR, ale něco s měsíčním světlem, další mojí oblíbeností. Ani nevím, co mě přimělo nazvat blog anglicky - whiterosekingdom. To právě nakonec rozhodlo. White rose se mi v angličtině líbí mnohem více než moonlight. A tak tedy vznikl tenhle malinký internetový koutek.

(Obrázek: Carolyn Jean Thompson)

Během roku jsem stihla vystřídat tři obrázky v záhlaví a jednou, a to teď v poslední době, změnila pozadí. Nejprve se nahoře nacházela změť bílých a nažloutlých růží ze Stromovky od Planetária. To mi vydrželo až do ledna, kdy jsem tyto růžičky vyměnila za jednu jedinou z kytice, kterou jsem dostala k narozeninám. Aktuálně Království zdobí obrázek od Vincenta van Gogha.
Myslím, že jsem poměrně aktivní blogerka. V tuto chvíli na blogu visí 287 článků. Bylo by jich dokonce více, ale pár jsem jich smazala. Myslím, že kdybych připočetla i smazané, mohlo by jich být klidně 300. V rozepsaných se nachází jeden a u něj nevím, zda-li jej někdy vůbec publikuji, slouží spíše jen tak pro mě pro orientaci. Mám v něm napsaný seznam knih, které chci přečíst.

A tak tedy: doufám, že mi tohle královstvíčko vydrží ještě déle. Že za rok bude moci oslavovat druhé narozeniny a já budu mít právo si říkat, jaký prokrok jsem zase ve svém blogovém životě udělala :-)

Annika~
 


Komentáře

1 Cielin Cielin | E-mail | Web | 15. října 2012 v 16:24 | Reagovat

Moc gratuluji - tobě za výdrž, blogu za tak krásné číslo :)

Má blogová kariéra je trochu složitější.
S blogem jsem se seznámila v druhé třídě. Potom jsem prakticky až do páté třídy zakládala a rušila spousty blogů - témata byla různá, ale dost nudná a hloupá. Psala jsem si "DenÍÍčqek" a zkrátka jsem ze sebe dělala, s odpuštěním krávu.
Na začátku primy (14.10.2011) se mi po blogování trochu zastesklo. Vytvořila jsem blog jenom1.blog.cz a ten jsem jako Ebolin vedla až do zhoubného dubna 2012, kdy mi ho nějaký debil vymazal. Ebolin mi dala hodně. Poznala jsem svého andílka (Šeříkovou vílu, v té době ještě TuJemnou Kakaovou), spoustu přátel (Vendy, Mnišku, Em Age, Amélii van Raarovou, ...) a také jsem se naučila blogovat, myslím tím doopravdy.
Sedmikráska (fe-e.blog.cz) mi ukázala, že blogový přátelé jsou opravdový, byť vzdálení přátelé. Také mi poradila, abych se zkusila opět přiblížit sama sobě a proto jsem 1.8.2012 založila Cielin :)
Doufám, že nám to vydrží :)

A taktéž doufám, že to všechno krásné vydrží tobě ;)

2 Annika Annika | Web | 15. října 2012 v 17:16 | Reagovat

[1]: děkuji za gratulaci!! :-)

jo, na Ebolin si pamatuju, sem tam jsem tě tam chodila navštěvovat a přečíst nějaký ten článek, ale bylo to těsně před zrušením a nikdy jsem o sobě nedala vědět a nenapsala jediný komentář. byla jsem tichý stalker, jako jsem na většině cizích blogů :-D

taktéž přeji mnoho výdrže. u blogování jí je leckdy opravdu potřeba :-)

3 Šeříková N. Šeříková N. | Web | 20. října 2012 v 12:07 | Reagovat

*s kvítky bílé růže v dlaních tiše tleská a gratuluje*.
Vlastně, ještě nedávno jsem se tě chtěla zeptat, kde jsi našla takové nádhernou říši se jménem Království bílých růží. Ne, měsíční svit by nebyl tolik kouzelný, křehký, poetický ani něžný. Zelená i bílá mi připomínají úrodné lůno samotné přírody. Možná se tady rodí spousta inspirace, kterou musíme my, tiší poutníci, hledat. Kdykoliv sem připluji, cítím vůni jitřního vánku a perel ranní rosy. Neuvěřitelně milé pohlazení pro mysl..
Přeju si, aby bílé růže nikdy neuvadly. A děkuju, že píšeš :-)

4 Annika Annika | Web | 20. října 2012 v 17:34 | Reagovat

[3]: a já děkuji tobě, že sem sem tam zavítáš a potěšíš mě svým kometářem. jsou jako deštík živé vody pro křehké bílé růže :-)

jsem také ráda, že jsem se nakonec přiklonila k zelenobílé říši a ne k měsíčnímu svitu. nedovedu si představit, jak by to tu vypadalo, kdybych se takto rozhodla, nejen po stránce vizuální, ale i obsahové.

a děkuji i za gratulaci! snad neuvadnou. zatím jsou v plném květu a snad tak ještě nějakou tu chvíli vydrží :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet