Dostala jsem další nápad.

12. září 2012 v 15:04 | Annika~ |  Kancelář vladařky
Napadl mě ve škole, když jsem během nezáživné hodiny přemýšlela o jednom spisovateli, kterého teď strašně moc toužím číst, ale zatím k tomu nemám příležitost. (Až zítra, až se zase vypravím do knihovny. Doufám, že tam bude!) Zčista jasna ten nápad přišel do mé hlavy, a zuřivě se hlásí o zrealizování.


Není to vůbec nic originálního, světoborného, dechberoucího či přínosného pro obrodu zkažené doby. Jde vlastně pouze o to, že zde nejspíš zavedu novou rubriku. Novou rubriku, do které nebudu psát věci, které si vycucám z prstu, jako jsou deníčkovitosti, literární poklesky nebo RR (rádoby recenze) a podobně. Chci to dělat čistě pro zajímavost a i pro mé vlastní vzdělání.

Infokout o mých oblíbených osobnostech.

Existuje spousta hudebníků, výtvarníků, spisovatelů a jiných úžasných lidí neživých i stále živých, kteří mě něčím velmi zaujali nebo dokonce inspirovali. Ať už svým dílem či životním osudem a nebo třeba něčím úplně jiným. Chci o nich něco napsat. Pozjišťovat si nějaké informace a pak z toho spráskat článek. Pro mnoho účelů. Nejen proto, že bych tím na daného umělce nebo jinou bytost mohla případně navnadit náhodného okolojdoucího, ale zároveň by to byla dobrá motivace pro mě samotnou, abych si konečně o těch svých oblíbencích něco pořádného našla a dokázala si o nich udělat ucelený obrázek.

Myslím, že by to nemusel být až tak blbý nápad. Už teď mě napadá spousta osobností, o kterých bych ráda psala, včetně toho spisovatele, či spíše básníka, kterého teď tak toužím číst. Mužů i žen, hudebníků, výtvarníků i spisovatelů. Asi se do toho v blízké době pustím. Zní to jako dobrá výzva! :-)


Annika~
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet