Křehké jsou vztahy mezi lidmi

27. dubna 2012 v 17:27 | Annika~ |  Hřbitov
Ač to dělám zatraceně nerada, mám sklony dělat dusno, nahlas projevovat rozhořčení a nesouhlasný názor a neuvědomuju si při tom možné zlé následky. Někdy se za tuhle vlastnost strašně nesnáším a připadám si jako hloupá holka. Ale i přesto s tím pokračuju dál a pak třeba mívám výčitky svědomí.


Včera touhle dobou mi přišla od Tulipána ta děsně směšná, trapná a hloupá zpráva, na kterou jsem samozřejmě odpověděla se značnou dávkou jedovatosti a ironie skrytou za smajlíky a přátelskými frázemi. A smála jsem se jako pominutá, protože taková nehoráznost mi už dlouho nepřišla. Ale byla jsem strašně ponížena, tak jsem na něj ve škole uhodila a chtěla po něm vysvětlení, což jej trošku uvedlo do rozpaků, ale nakonec se to vyvinulo v debatu, v níž se na sebe dva lidé usmívají, ale tak jedovatě, jak je to jen možný.
To ale způsobilo, že jsem dostala strach, že si můj výpad špatně vyložil a ještě víc jsem vše rozmazala poslaným papírkem během hodiny, který si přečetl, někam založil a dbal mé výzvy, aby na to neodpovídal. Cítila jsem dostatečný pocit zadostiučinění.

Ale co když bylo lepší to celé řešit jinak? Nevykopala jsem tím další úsek hrobu našeho divného, myslela jsem si že kamarádského, vztahu svou sporydmýchající povahou? Neměla jsem tu zprávu ignorovat jako to udělala Astra nebo počkat na zjištění situace, jako Pivoňka? Přeci jen, jsem si jistá, že Tulipán to myslel dobře, i když to od něj byla kravina. A já jej takhle pošlapala. Nelituji toho, ale mám obavy, zda to přeci jen nešlo udělat trošku strategičtěji. Dělá mi to starosti, ale teď mu nic psát nebudu, nechci vypadat jako vtíravá existence, co se snaží vnucovat na každém kroku. Je zde totiž pár nevyřešených problémů a já se bojím, že kvůli tomuhle mému výstupu a jeho pitomoučké zprávě jsem naprosto zabila jejich nejlepší možné řešení. Uvidím, co se z toho vyvrbí. Doufám, že je ten člověk rozumný a vezme to vše dostatečně zlehka a sportovně a příliš na mě nezanevře... Ale kdyby nepsal blbiny, nic by se stát nemuselo, kurnik! Aspoň jsi člověče po roce a půl zase pozna, že někdy dovedu být pěkná mrcha! :-D

Až se příště potkáme, budu se chovat stejně přátelsky, jako vždy. Budu dělat, že se nic nestalo. Že nepřišla žádná zpráva a nedostavila se žádná reakce. Vůbec se o daném problému nebudu zmiňovat. Tu zprávu jsem stejně už před pár hodinama smazala, aby mě nestrašila, když vlezu na facebook. Zda on to pochopí a přizpůsobí se, je už pouze na něm.

Ten pitomec... A ti dva ostatní exoti, kteří v tom taky lítají, jsou ještě horší!

Jo, a zajímalo by mně, Tulipáne, co vše už o mně víš, co bys vědět neměl... a dost se bojím, že toho nebude málo...


Annika s hlavou v pejru ♫♪♫♪~
 


Komentáře

1 Selenka Selenka | Web | 15. srpna 2013 v 14:19 | Reagovat

To máš pravdu...
Máš skvělej a zajímavej blogVážně nádhera :)
Jinak kamarádka má blog, kde píše povídky, mohla by ses podívat? :) http://my-world-and-stories.blog.cz ...promiň za reklamu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet