Čtyři vyhlášky Její Ujeté Jasnosti

2. dubna 2012 v 17:37 | Annika~ |  Kancelář vladařky
Jak si tak sedím nad hrnkem jasmínového čaje a polomáčenými sušenkami a poslouchám hudbu z Touhou, napadlo mě, že bych zase mohla začít s nějakou tvorbou. Jakoukoliv. A taky mě napadlo to tady zase trošku překopat. S tím překopáváním jsem začala již před pár dny, tak aspoň objasním, co jsem překopala.


Čili, vezměme to hezky popořadě:

1) Vlevo v menu pod označením "Potěcha (d)ucha" přibyly tři písničky z jútjúb. Mám je velice ráda a proto jsem se rozhodla se s vámi o ně podělit. První, klavírní písnička je If I could see you again od Yirumy, korejského pianisty. Ta druhá je Yuunagi on Yoshida Brothers, dvou bratrů, kteří hrají úžasně na šamiseny (nevíš-li, milý čtenáři, co je šamisen, tak je to ten nástroj, co hraje hlavní melodii). A poslední písnička, nebo spíše soundtrack, je z naprosto epické japonské počítačové hry Touhou: Scarlet Weather Rhapsody. Je to Wind god girl, téma jedné z postav, konkrétně energické tengu novinářky jménem Aya Shameimaru. (Tengu je tvor z japonské mytologie.)
Čili chcete-li si poslechnout, co poslouchám já, když tvořím články, máte možnost :-)

2) Před chvílí jsem opět upravila místní systém. Konkrétně Laborku. Rubrika Ostatní výplody zanikla, rozhodla jsem se ji totiž roztřídit. Proto na místě Ostatních výplodů nyní najdete Šepot bílých růží a Útržky krajkového kapesníčku. Neboli Rádoby poézie a Lehce surreálně expresivní výplody choré fantazie adminky blogu.
Proč jsem tyto rubriky pojmenovala právě takto? U Šepotu bílých růží nevím, prostě se mi to líbilo. A u Útržků to souvisí s minulostí. Dříve jsem totiž "blogovala" na stardollu, kde jsem podobné plácy, jako jsou v této rubrice, pojmenovávala právě takto. Jak jsem na to přišla v té době, to už je na mě moc. Prostě momentální inspirace...

3) Když už jsme v té Laborce, už několik měsíců tam na mě koukají nedokončené BNČS. A zatím je ani dokončit neplánuji. Psát tento třeskyplesk mě nejvíce bavilo, když byl podzim, venku bylo depresivně, padalo listí a prostě bylo takové počasí, v jakém ty čtyři děvuchy žijí. Teďka je jaro a já nemám na depčení tohoto typu náladu.
Tudíž, ve zkratce, na BNČS se vrhnu až někdy když budu mít dárk náladu, depku nebo až na podzim, až zase bude padat listí.

4) BNČS sice na chvilku pozastavuji, ale zato se chystám na nový příběh. Ještě jej nemám promyšlený tak, jak by se mi líbilo, ale už aspoň vím jedno. Bude to depka. Ale jiného typu než BNČS. BNČS jsou totiž podzimňo-zimní depka, zato tohle bude depka jarňo-letní!!! Hehe, teď si asi milý čtenáři myslíš, že jsem totální psychopat...
Bude to v přírodě, mezi stromy, květinami, trávou, vodou, skalami. Ne mezi starým ošoupaným nábytkem jako u Ruth, Ingrid, Silver a Margot. Bude tam smrt, bude tam beznaděj, budou tam vztahy, ale kamarádské, nikoliv sesterské. Budou tam ženské hrdinky, o chlapech psát totiž neumím, protože mi dělá vžít se do mužské duše.
Čili, třeste se, návštěvnící mé blogozahrady. Možná vás brzy budu strašit novým pochmurným příběhem.

Snad jsem na nic nezapomněla a sdělila vše, co jsem chtěla. Džá mata né~


Annika~
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet