Neřády kolem mě

8. února 2012 v 15:39 | Annika~ |  Hřbitov
Cítím, že jsem opět nějaká přetažená. Mám už zase všeho dost, na nic nemám chuť (snad jen na jídlo - přepadla mě žravá), vše a všichni mě otravují. Mám pocit, že se vytoužených prázdnin snad nikdy nedočkám...


První věc, která mě štve, jsou lidé. Štvou mě osoby, které mají potřebu se mě vyptávat na blbé otázky a vrtat se lidem v životě, aniž by se to jich kdovíjak týkalo. Opravdu na takovéhle věci nejsem zvědavá. V mém okolí se vyskytuje jeden takovýto člověk a to způsobuje, že s ním opravdu nerada mluvím. Snažím se té osobě vyhýbat jak se dá. Ale bohužel to nejde, ta osoba je jako pijavice. Musím se v jednom kuse ovládat, abych na tu osobu nezačala křičet a posílat ji do všech možných ne příliš pěkných míst. Dnes jsem se dvakrát neovládla a měla jedovaté poznámky. Naštěstí to ona osoba pochopila, že mi leze na nervy, a dala mi pokoj. Těším se na prázdniny, protože toho člověka nebudu muset vidět.

Také mě štvou lidé, kteří neumí říct "ne". Mě osobně nikdy nedělalo problém odmítat, spíš jsem měla problém přijímat. Ale někteří lidé prostě toto neumí a nechávají se vláčet něčím, o co nestojí. A to vše proto, že neprosazují svoji vůli a názor, prostě se podřídí. Chápu, že v některých případech to nejde, například když po vás chce něco váš nadřízený, ale když jde o člověka rovného, c'mon people! Prosaďte se, jděte za tím, co doopravdy cítíte, nedělejte, co nechcete když nemusíte! Odmítnout není těžké, chce to jen doopravdy chtít!

A pěkně mě žere i hromada práce. Člověk by řekl, že když začalo pololetí, bude klid. A ono houbeles. Pořád něco píšu, nebo mě někdo chce zkoušet, nebo po mě chce domácí úkol. Řádky v diáři mám úplně zapráskané svým černým neúhledným písmem, které mi pořád hlásí nějaké pohromy ve formě testů, zkoušení, úkolů a jiných otravností. Třeba dnes - čeká mě příprava na dva testy - dějepis a čeština. Dějepis budu psát hned ráno první hodinu - konkrétně budu psát z extrémistických hnutí a situace v meziválečném období. Chuťovka... Ale dějepis mě baví. Test z češtiny bude až debátou hodinu a bude z dramatu 20. století. Ale to se asi budu učit až během přednášky, na kterou hned po dějepisu jdeme.

Vytáčí mě i bolavá záda. Včera mi křupla během sprchování. Zó ajn pech, jak by řekla Lilie. Zkrátka řečeno, nevytáčí mě snad jen sníh venku, Tóhó, anime, blog a knížky. Ó nechť jsou zítřky lepší než dnešek! A nejen pro mě.


Annika~
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet