Ó světe, už zase mě zatraceně štveš!

5. ledna 2012 v 19:48 | Annika~ |  Hřbitov
Přepadla mě špatná nálada. Už dlouho jsem ji neměla, ale v poslední době se naskytlo příliš mnoho věcí, které mě naštvaly. No jo no, začala škola a kroužky a má pohodová nálada obestřená mlhou zpitomělosti z anime je fuč a opět si najdu tisíce důvodů proč prskat vzteky a vypisovat se na svém drahém blogísku...


První věcí, která mě vytáčí absolutně non-stop, je moje spolužačka. Ta osoba mi leze na nervy už několik roků, ale letos ji mám chuť přizabít snad každou chvilku.
Ta dívka je naprosto hrozná. Jako jo, docela se mi líbí její styl oblékání a její barva vlasů, ale její charakter je fakt prohnilej až někam do morku kostí. Chová se jako totální pako. Dělá věci, které bych si já nikdy netroufla udělat, protože pro mě existuje jistá hranice zdvořilosti a nejsem tak nechutně drzá, jako ona. V jednom kuse o hodinách přerušuje učitele v jejich výkladu a doplňuje je (často špatně) a myslí si kdovíjaká je geniální. Když je o hodině někdo vyvolán a chvilku přemýšlí nad správnou odpovědí či správním splněním daného úkonu, okamžitě toho využívá a říká to sama, aniž by to bylo dobře, ačkoliv vyvolaná osoba má odpověď již na jazyku. Když někdo něco neví třeba v matice nebo španělštině, pořád se mu strašně moc snaží pomáhat, přitom sama ví houby a má úplně tupou palici. V matice má stejné známky jako já - plus mínus - to znamená poměrně blbé bájdvej. Já si uvědomuji, že se svýma trojkama a čtyřkama si nemohu dovolit někomu pomáhat, protože vím, že na to nemám a sama potřebuji pomoct, abych tu trojku na vysvědčení vybojovala. Ale ona musí všem vnucovat svoji pomoc. Nejhorší je, že lidi jí to žerou a nechávají si od ní poradit, ač ví s prominutím prd. Já si od ní radit NIKDY nenechám a pokaždé, když se na něco profesora zeptám a místo toho začne být profesor přerušován tou PITOMOU PITOMOU aninevímjaktonazvatslušně, ignoruji ji a dělám, že tam vůbec není - na co mám taky své zdatné přátele, kteří mi dokážou pomoci, protože jsou chytří a dobře se učí?! Nejhorší je, že ona se nacpe úplně všude, i do organizování věcí, které se jí nijak netýkají a nemá tam co dělat. To jsou ti lidi fakt tak pitomí, že ji nechají si dělat co chce? A nebo jsem já příliš háklivá? Ať je to jak je to, vlezlí rádoby chytří lidi mi prostě lezou na nervy a nikdy, NIKDY je nebudu brát na vědomí, když se mi budou snažit nějaká svá moudra sdělit.

Uff, to se mi ulevilo!

Pak mě děsně děsně vytáčí Annika. Ano, dnes se mi zase povedlo sama sebe pěkně naštvat. Už zase jsem byla příliš otevřená světu okolo sebe a prozradila na sebe něco, co bych prozradit neměla. Asi jednomu člověku jsem se o tom zmínila a jednou jsem to velmi mlhavě naznačila v jednom článku tady, ale to se dá přežít. Ona osoba, kterou jsem onu věc řekla, je Pivoňka, které se nebojím s čímkoliv svěřit, protože vzhledem k pevnosti, délce a hloubce našeho kamarádství spoléhám na to, že by to určitě neřekla nikomu, komu bych nechtěla. A zde na blogu v jendom článku, už nevím ani jaký článek to byl, ale vím, že nějaký z nich to určitě byl, jsem lehce nastínila jeden problém, ale neřekla jsem nic konkrétního, čili to si taky nevyčítám. Ale já té osobě řekla jasnou pravdu. Zeptala se mě na to. A já odpověděla, protože ona osoba je má sbormistryně a bývalá učitelka na hoboj a jí jsem se v minulosti, když jsem ještě hrávala na hoboj, několikrát s různými věcmi svěřila. Ale vzhledem k tomu, že vím, jaká ona někdy umí být ukecaná, svěřila jsem se se svou bolístkou správné osobě? Nepoví to někomu, u nějž bych ani náhodou nechtěla, aby to věděl? Toť otázka, teď už je pozdě.

No, a jako na truc jsem dnes potkala dívku, kterou nesnáším úplně nejvíce. Ač dnes neměla na sboru co dělat, protože je soprán a dneska měly dělenku alty, prostě šla po chodbě - asi měla koncert nebo hodinu sólového zpěvu - a mě zkazilo náladu už jen to, jak jsem ji viděla nadšeně utíkat svými rádoby roztomilými hopsy k sbormistryni, aby jí určitě něco veledůležitého sdělila. Je to sbormistrynina oblíbenkyně, co víc dodat, a já ji nemám ráda, protože se chová strašně dilinkovsky, je vidět, jak se snaží být roztomilá a chovat se jako spasitelka a to mi vadí, A VADÍ MI TO SECAKRAMENTSKY HODNĚ!!! Nemám ráda lidi, kteří se nechovají PŘIROZENĚ! KRUCIPÍSEK!!!


Tak jsem se krásně odreagovala, pohřbila na Hřbitově svoji bolístku a mohu se pořádně věnovat večeři :-)


Annika~
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet