Směs myšlenek a obrázků: Vánoce, Tóhó, D+E

28. listopadu 2011 v 18:35 | Annika~ |  Každodenní koutek
Nějak mě přepadla šílená chuť psát. Psát o všem, co mě napadne, o svých myšlenkách a pocitech. A tak raději zdrhejte, dokud můžete :-)


Předevčírem jsem procházela nejbližší obchodní centrum - sháněla jsem punčochy, protože poslední dobou trpím tím, že je mi zima na nohy, a to i když mám kalhoty. Kde zakoupím punčochy jsem věděla od samého začátku, tak jsem se ještě rozhodla zabíjet čas sháněním vánočních dárků pro své bližní. Procházela jsem všechny možné i nemožné obchody a poté, co jsem z jednoho vylezla, konkrétně z hračkářství, napadlo mě: proč já chci vlastně dárky kupovat, když je mohu vyrobit? Letos mě trápí strašný pocit, že se při výběru dárků nehorázně opakuju a nejsem originální, ten pocit mě sžírá a není to příjemné. A tak jsem dospěla k myšlence, že letos budu vyrábět. Ještě ale zbývá vyřešit základní ekonomický problém: jak, co a pro koho vyrábět.
Tento problém jsem začala řešit včera; vydala jsem se do městského centra po všech možných papírnictvích a hledala inspiraci. Ačkoliv mým hlavním důvodem bylo jít si koupit zimní bundu, nakonec jsem se na to vykašlala a místo toho trávila čas hledáním právě nápadů na Vánoce. Nápadů mě pár napadlo, objevila jsem i různý kreativní materiál. Teď to ještě dotáhnout až do konce. Zítra během volné tříhodinovky nebo v pátek po škole půjdu prozkoumat několik dalších krámků, které byly včera zavřeny a s trochou štěstí i vymyslím, co pro ty své přátele a rodinu vytvořím.

Další věcí, která mi dnes straší v hlavě, je Tóhó, japonská počítačová hra, na které se asi začínám stávat závislou. Včera se mi konečně povedlo v šestce překonat nejlehčí úroveň, tak se vrhnu na normální úroveň. Zatraceně mě baví bojovat proti Hong Meiling. Líbí se mi její techniky po vizuální stránce - jsou estetické :-) A má hezký soundtrack a ona sama je také hezká. Jednou časem, pokud budu mít ambice cosplayovat někoho z Tóhó, ona připadá jako první v úvahu.


Dále jsem se také vrátila k The Sims 3. Začala jsem hrát za domácnost, jejíž členové jsou již několikrát na tomto blogu zmínění Julián, Dominik, Evžen, Annika, Anneliese a Erika. Stavím jim dům, ale zatím mám poměrně málo peněz. Z Juliána plánuji udělat geniálního vynálezce, malíře a sochaře, Dominika plánuju učinit velmistrem bojových umění a klavíristou - a přitom ještě s ním hodlám pracovat na jeho policejní kariéře. Evžen se stane "vládcem svobodného světa" a nejokouzlujícím společníkem v celém Twinbrooku. Podle Anní jsem si dala nick, ale nejsem jí ani v nejmenším podobná - z Anniky se stane nejroztomilejší lékařka na světě :-) Anneliesina kariéra je jasná - hasička - nejhorkokrevnější z této šestice musí mít to nejulítlejší povolání. A nakonec temná přírodymilovná Erika - z ní plánuji samozřejmě udělat geniální kuchařku.
Za tyto lidičky jsem již několikrát hrála, jak je poznat z mých screenshotů, které jsem našla v počítači. Zde máme například trošku psychózní Eriku:


Ale i Erika, ač má velmi neotřelou osobnost a je to těžce uvěřitelné, může působit něžně a mile. Nebo aspoň v Dominikově objetí ano :-)


P.S. Dominik má tak trochu úchylku na kostkované vzory. Proto má tak ujeté pyžamo (a na dalších screenshotech i košili) :-)


To bylo, když jsem hrála jenom za ty dva, o jejichž vztazích se mimochodem zmiňuji v tomto povídání. Dominik a Erika byli celkově chvílema velmi vtipný pár, o čemž svědčí některé další screenshoty, které jsem s nimi objevila. Viz tento: jednou takhle ty dva kdosi v noci vykradl. Dominik chudák z toho málem dostal psotník, zato Erika to viditelně pociťuje jako velmi vzrušující záležitost :-)


Další příklad vzorového soužití tohoto páru: Dominik medituje, čímž se mu navyšují bojová umění, Erika sleduje kanál o rybaření, čímž se jí logicky navyšuje schopnost rybařit. V tuto chvíli to ale spíš vypadá, jako by Erika koukala na Dominika s výrazem "co to zase ten blbeček vyvádí za kraviny a proč proboha u toho ještě svítí?!"


To by bylo (už raději) pro dnešek ode mě všechno, kdo ví, v co by se tento zatím docela neškodný článek zvrhnul. Bye nyappy!


Annika~
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet