Výlev přepracované gymnazistky

25. října 2011 v 11:49 | Annika~ |  Každodenní koutek
Konečně se blíží podzimní prázdniny, už jsem myslela, že se jich nedočkám. Škola mi začala dost silně vymývat dutinu lebeční už tak prázdnou a poslední dny jsem měla pocit, že jsem hrozně přepracovaná a vyčerpaná, nejen kvůli mému nedávnému kolapsu po tělocviku. Kontrolu u lékařky jsem v pohodě přežila a teď už mi zbývá, než mé milované prázdniny začnou, nějak překousnout pár dalších více příjemných či méně příjemných časkradoucích záležitostí...


Dnes mám naštěstí vyjímečný školní režim. Jsou jen dvouhodinové semináře a mám za sebou jeden. Mezi ním a dalšími dvěmi mám tříhodinovou pauzu, kterou trávím většinou doma. Za chvilku už sice budu muset zas vyrazit, ale literání seminář a zeměpis se dají v pohodě prospat či pročíst. I tak se ale kvůli nim vrátím domů až ve čtyři a hned poté musím utíkat na sbor. Sbor trvá hodinu a půl, ale protože mi začíná kurz japonštiny, odcházím o půl hodiny dřív, abych se tam stihla dopravit (jedu přes půl města a mám na to poměrně málo času). Hodina japonštiny bude taková jako vždy - velmi zábavná, ale zároveň hrozně namáhavá. A tak se pak vyčerpaná budu v osm večer plahočit tramvají z centra až k nám na kopec, zatímco si budu číst History Revue nebo deníky Virginie Woolfové. A tím mi prázdniny oficiálně začnou.
Ve středu ráno se probudím a řeknu si, co teď budu dělat, vždyť mám spoustu času. Nebudu vědět, co dřív - zda se dívat na anime (konkrétně Bleach nebo La Corda d'Oro), či hrát The Settlers 6 (moje oblíbená strategie) nebo Sims 3, nebo se učit německy (jako samouk), zajít do knihovny vrátit obrovskou horu korejských komiksů nevalné úrovně (ovšem pobavit dovedou) a nebo si vyjít na procházku na své oblíbené místo. Ale miluju ten pocit, že mám čas a mohu ho věnovat tomu, čemu chci! Zatraceně, já se tak nemohu dočkat zítřka!! :-)

Annika~
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet