Ouran High School Host Club

23. října 2011 v 15:37 | Annika~ |  Anime
Dnes mě ráno přepadla pravidelná krutá bolest v břiše a celé dopoledne jsem strávila v křečích v posteli. Povedlo se mi ji zahnat až poté, co jsem na ni zapomněla, jako vždy. Tentokrát díky velkému roztomilému plakátu na dveřích pokoje, na který jsem koukala a přemýšlela, jak je hrozně rozkošný. Abych si ještě malinko zvýšila náladu, než se půjdu učit na 3 písemky, napíšu pár větiček o anime jménem Ouran High School Host Club.


Seriál jsem viděla na jaře v roce 2010 a od té doby jsem viděla jen pár dílů. Žánrově bych to zařadila určitě k romantickým (hodně praštěným!!) školním komediím.
Nacházíme se v akademii Óran. Je to škola pro hodně bohaté nebo hodně nadané studenty. Haruhi Fudžioka, hlavní hrdinka, je jedna z těch hodně nadaných, ale chudých. Má krátké vlasy, tlusté brýle, nemůže si dovolit uniformu a tak chodí ve vytahaném svetru. A jednoho dne Haruhi hledá klid na studium a vstoupí do hudební třídy, kde očekává, že ji nikdo nebude vyrušovat. Místo toho ji přivítá skupinka okouzlujících mladíků. Haruhi se nechtěně ocitla v Hostitelském klubu - jeho členové baví studentky akademie, konverzují s nimi, pijí s nimi čaj a chovají se k nim jako gentlemani. Haruhi i chlapci z Hostitelského klubu jsou překvapeni (myslí si, že Haruhi je kluk - gay). Kvůli nedorozumění se semele spousta věcí a skončí to tím, že Haruhi nechtěně převrhne drahou vázu, která se samozřejmě rozbije. Nemá ovšem na to, aby ji splatila. A tak se musí přidat do Hostitelského klubu a svůj dluh si odpracovat. Bohatí členové klubu z ní udělají úplně jiného člověka - dostane uniformu, kontaktní čočky a prostě se z ní stane "okouzlující chlapec". Brzy se ovšem přijde na to, že Haruhi je dívka, což hlavně vedoucího klubu - Tamakiho Suóa - velmi šokuje. Ale jelikož nějak Haruhi ten dluh splatit musí, pracuje v klubu dál a s ostatními členy zažívá všelijaké veselé příhody.


Nyní se seznamme s ostatními členy klubu:

Tamaki Suó - blonďák, na obrázku stojí vpravo a mrká. Jak už jsem řekla, je to vedoucí HK. Je zamilovaný do Haruhi, ale ta ho všlijakým způsobem odpálkovává. Také je nejpopulárnějším členem klubu, protože se k dívkám chová, jako by byly princezny. Jinak je to ale strašné tele a exot. Fanoušci Tamakiho, promiňte mi to.

Dvojčata Hikaru a Karu Hitačiinovi - mají nazrzlé vlasy a vypadají stejně. Jsou trošku praštění a rádi nechávají ostatní hádat, kdo z nich je kdo. Návštěvnice HK baví svou "bratrskou láskou". Jsou spolužáky Haruhi a Tamaki na ně hrozně žárlí xD

Kjója Ótori - černovlasý brýlatý, na obrázku telefonuje. Stará se o výlohy a příjmy klubu. Dokáže být někdy až nekompromisní a trošku zlý, když jde o hospodaření.

Honey (Micukuni Haninozuka) - věkově odpovídá ostatním členům klubu, ale vzhledově nikoliv. Je malý, blonďátý a všude s sebou nosí svého plyšového králíčka. Děvčata okouzluje svou odzbrojující roztomilostí. Jeho nejlepším přítelem je Mori, který ho dost rozmazluje. Má však i svou jinou stránku - skvěle ovládá bojová umění a dokáže přeprat i Moriho.

Mori (Takaši Morinozuka) - nejvyšší a nejslinější z klubu. Má rozježené černé vlasy a moc toho nemluví. Oddaně se stará o svého nejlepšího kamaráda Honeyho.


Co bych v seriálu určitě vyzdvihla, je grafika - postavičky vypadají velmi pohledně a prostředí je "úžasně zbohatlické". Hudba je průměrná, ničím neoslovuje, ale není ošklivá. Hlavně k anime skvěle sedí. Opening je strašně chytlavý. Co mi přijde na hlavu, je možná až příliš mnoho cross-dressingu. Nijak zvlášť to nemusím. Ale když to člověk vezme jako důležitý dějový prvek, zvykne si.
Ve zkratce, pro holky milující hezké bishíky, školní romantiku a legraci v jednom rozhodně doporučuji!! :-)CELKOVÉ HODNOCENÍ: ***+

Annika~
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet