Den blbec

31. října 2011 v 17:46 | Annika~ |  Každodenní koutek
Dnešní den snad ani raději neměl existovat. Nebyl až tak hrozný, ale téměř vše mě štvalo. Nic moc se mi nedařilo, jen málo co způsobilo, že jsem se usmála.


Začalo to divným probuzením. Ještě jsem si úplně nezvykla na posunutý čas. Když jsem se zvedla, spadly mi vlasy do čela jako opona. Chtěla jsem najít pěšinku a udělat si drdol, jak mívám ve zvyku, ale nešlo to. Jako bytost ze záhrobí jsem se vypotácela z pokoje do koupelny, s vlasy stále přes obličej. Když jsem si našla pěšinku a udělala jsem si drdol, nepříjemně mě praštilo přes oči světlo z žárovky v koupelně. Pohlédla jsem na sebe do zrcadla. Mé oči byly úzké a rozespalé.
Posnídala jsem lupínky a četla si časopis History revue, který už mám rozečtený asi týden a jsem teprve zhruba ve třetině. Časopisy čtu vždycky strašně pomalu. Tak jsem se začetla, že jsem málem zapomněla jít do školy. Oblékla jsem si černé tričko "I ♥ JAPAN", pruhované nadkolenky, 2 mnohovrstevné minisukně, učesala si culíky, nazula steelky, mikinu, bundu, šálu, popadla tašku a mazala do školy.
Před domem jsem jako každé ráno počkala na Pivoňku. Mou jedinou motivací pro dnešní účast ve škole bylo setkání právě s ní a ještě s Astrou, která byla o prázdninách ve Francii. Jinak jsem neměla ani v nejmenším chuť tam jít. A pobývat tam tak nekřesťanskou dobu! 9 hodin!
Pivoňka došla s typickým ospalým výrazem a spolu jsme jely do školy. Docela mile jsme si popovídaly - 1. pozitivní věc za dnešní den. Pak začala španělština.
Opět jsme probírali historii Španělska. Dnes to byla občanská válka a začátek Francovy diktatury. Fujtajblix. A z testu z gramatiky jsem obdržela 4. Btw, mám v plánu ze španělštiny maturovat, tak jsem na sebe fakt zvědavá...
Následovala hodina biologie, která pro mě dnes byla obzvláště výživná. Bereme lidské tělo a já mám takový menší problém. Dělá se mi blbě z krve. Z té kreslené už ne, na to už mě vytrénovala krvavá anime, ale z té pravé nebo "pravé" ano. A tak jsem asi 15 minut před koncem hodiny odklopýtala ze třídy na vzduch. Zatímco jsem lapala po dechu a téměř jen po hmatu hledala dveře, slyšela jsem fakt hnusné poznámky spolužáků. Jindy si z toho nic nedělám, ale tohle mě dožralo. KURNIK, JAK JÁ SE TĚŠÍM, AŽ Z TOHO PITOMÉHO ÚSTAVU VYSTŘELÍM!!
Hodina literatury ani nestojí za zmínku. Odevzdala jsem svou rozsáhlou esej o Virginii Woolfové, Franzi Kafkovi, Georgu Traklovi a s mou reformou futuristických myšlenek. A tím to pro mě haslo. Matematika také nestojí za řeč.
Následovala pauza. Oběd jsem neměla, tak jsem si zašla s Lilií, která jej též neměla, do nedalekého obchodu koupit něco k snědku. Celou volnou hodinu jsem strávila s ní. Následoval tělocvik. Další otrava...
Proti tělocviku nic nemám, ale dnes mě šíleně naštval. Hrály jsme floorbal bez brankářů, což mě jakožto brankářku poměrně zamrzelo. A profesorka nastolila nějaká divná pravidla, která mohla před aplikací alespoň vysvětlit. Samotřejmě jsem totiž byla první, kdo je porušil a vůbec nepochopil, co udělal špatně... Nakonec jsem začala hru silně bojkotovat a když na mě ta ženština něco hulákala, jako "Nestřílej před bránu, ale po straně," totálně jsem ji ignorovala. Jako ostatně vždycky. Chvílema mi ta ženská připadá jak zaseknutá gramofonová deska - větu výše zmíněnou jsem za dnešní hodinu slyšela asi ikskrát. Byla jsem tak naštvaná, že se mi lidi ptali, jestli mi není špatně. Učitelka mě dokonce chtěla pohladit po hlavě či co. Jak mám ve zvyku, obratně jsem uhnula a vyklidila pole. Protože jen málo co nesnáším tak, jako když se někdo dotýká mé hlavy na temeni.
O angličtině jsme koukali na Big Bang Theory. Konečně zase něco pozitivního. Srkala jsem Ajsšoko (nevím, jak se to správně píše německy) a bylo mi zase relativně dobře.
Následovala nekonečná chemie a příšerné základy společenských věd. A pak to mučení konečně skončilo, já se mohla sebrat a vesele se odebrati po boku Pivoňky, Astry, Lilie a Kaktuse domů.


Tak jsem si postěžovala. Arrivederci!!

Annika~
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Vzhled byl hrdě spatlán v programu Malování místní královnou za použití jejích fotek.


WhiteAnnika's anime, manga, reviews, recommendations, blogs and lists at Anime-Planet